Бренд Мажите Работи Панталони Спортски Фитнес Legging Спортски Фудбалски Sweatpants Салата Панталони Mens Обука

Бренд Мажите Работи Панталони Спортски Фитнес Legging Спортски Фудбалски Sweatpants Салата Панталони Mens Обука

DEN 1268.00
-5 %
DEN 1334.40

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
работи
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Број На Модел На:
PBK-1120
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Jocelyn Katrina

Слични понуди