MJUNIT Индустриски Механички Комплет CNC Рутер, Ласерски или Плазма линеарна железнички

MJUNIT Индустриски Механички Комплет CNC Рутер, Ласерски или Плазма линеарна железнички

DEN 6720.00

Тековен

,Ltd
Контакт : Март Ју
Тел : +86 180 2898 2881
QQ : 402333592
Skype : март. 2 Wan Дао Патот, Daojiao Таун, Dongguan Сити, Провинцијата Guangdong, Кина 523182
.mjunit
Твитер : https : //twitter.Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи или политики, ве молиме контактирајте со нас од страна на онлајн разговор или е-пошта. Ви благодариме.MJUNIT Индустриски Механички Комплет CNC Рутер, Ласерски или Плазма линеарна железнички
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
Сите од нашите производи се сопствени направени должина производ, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или продажба на интернет за да се пресмета точната цена за објектите што треба. Ние ќе ви одговориме во рок од 12-24 часа.
КОНТАКТ СО НАС НА :
Dongguan MJUNIT Прецизност Механички Co. Исто така, ние ќе ве остават позитивен фидбек.
Клиентите на задоволително ниво е многу важен за нас.com/store/617865
Адреса : 1 Кат, Зграда Бр 23, Hua Ke Ченг, No.
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас а исто така ни остави 5 ѕвезди оценка.yu
Wechat : +86 180 2898 2881
Whatsapp : +86 180 2898 2881
Веб-страница : www.
Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.com
Facebook : www.
Превозот цена може да се разликуваат врз основа на вашиот вистински предмети потреби, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета испорака такса.com/mjunitmarchyu
Aliexpress : www.com/MJUNITmarch
Instagram : www. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција или сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да замине било повратни информации, ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
MJ45
Бренд Име:
mjunit
Водич Ширина или Дијаметар:
45mm
Водич Должина:
0~4 милиони

Слични понуди