5 ИГЛИЧКИ НА OFF 12V 24V Водоотпорен Автомобил Брод Морски Автобус Камион Зелена LED Светло Рокер Switch РОТАРИ СВЕТИЛНИК ЗА ARB CARLING NARVA 4x4

5 ИГЛИЧКИ НА OFF 12V 24V Водоотпорен Автомобил Брод Морски Автобус Камион Зелена LED Светло Рокер Switch РОТАРИ

DEN 335.52

Тековен

Нормално, превозот време за да повеќето земји е од 15 до 25 работни дена. Овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде. Тоа трае околу 7 - 20 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на packge. Ви благодариме !. Нормално, налози ќе бидат обработени и веднаш испратени на 24-48hrs, па ние НЕ прифаќаме никакви e-mail/Message предвид пред или откако ќе нарачки.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Други Политики :
Сите предмети биле тестирани и се прегледуваат внимателно пред да биде испратен. Ние ќе го организира наплата и reship.
Во случај на објектот се неисправни кога ќе се добие тоа, ве молиме контактирајте со нас.
Опис
Еден Пол Единствен Фрли НА-ИСКЛУЧУВАЊЕ
Црна цврста површина рокер.(Освен РУСИЈА,ШПАНИЈА,БРАЗИЛ,МЕКСИКО,БЕЛОРУСИЈА и така натаму. Ве молиме оставете белешка кога остварувате плаќање ако имате било какви посебни барање (бои/големина). Плаќањето мора да се примени во рок од 3 Дена од датумот на купување.)
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 28 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме !
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 24-48 часа по целосната уплата. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе ги провери и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
BANDC
Материјал Тип:
Црна цврста површина рокер.
Објектот Должина:
3.72cm
Година:
2018
Име На Модел:
652
Тип На Објект:
Прекинувачи
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
55g
Објектот Ширина:
2.12cm
Специјални Функции:
2 светилка

Слични понуди