5 Компјутери/Set 150mm T10-T30 Долго Магнетни Torx Електрични Шрафцигер Вежба Делови Комплет Screwdrivers Алатки T12 се Откажат брод

5 Компјутери/Set 150mm T10-T30 Долго Магнетни Torx Електрични Шрафцигер Вежба Делови Комплет Screwdrivers Алатки

DEN 200.00
-17 %
DEN 241.44

Тековен


Сите torx битови имаат центарот понесе Оние Torx Шрафцигер Делови се направени од S2 легиран челик што е најчесто се користи материјал во хардвер со висока цврстина Магнетни делови се цврсто фиксирани на screwdrivers Одговара за електрични screwdrivers, рака screwdrivers, електрични дупчалки, воздух вежби и така натаму. 5 големини сет на евтини цена може да ги задоволи вашите барања. Спецификации : Материјали : S2 легиран челик Тип на Глава : Torx Тип на месо тело : Хексадецимален Кол. на месо тело : 6.35 mm / 1/4 инчи Големина на Битови : T10 T15 T20 T25 T30 T10 : 4.0 mm T15 : 4.5 мм T20 : 5mm T25 : 5.5 мм T30 : 6mm Должина на Шрафцигер : 150mm Употреба : За 1/ 4" Пневматски Screwdrivers Количина : 1 Сет (5 Компјутери)
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Сет x Torx Шрафцигер малку


Останатите карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Завртка Тип На Глава:
Хексадецимален
Број На Модел На:
Шрафцигер
is_customized:
No
Магнетно:
Yes
Материјал:
Легиран челик
Пакет:
5-9Pcs
Карактеристики:
Мултифункционален,Dismountable
Со Рачка Или Не:
No

Слични понуди