ptted fower панталони лебдат шише ѕид налепници дома декор дневна соба прозорец цртан филм авион ѕид decals diy постер пвц mural уметност

ptted fower панталони лебдат шише ѕид налепници дома декор дневна соба прозорец цртан филм авион ѕид decals

DEN 63.00
-23 %
DEN 82.08

Тековен

ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.
повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.но, не е отворен спор без cotact.
превозот услови
1.
експрес : 5-10 дена.(емс 10 -20 дена)
3.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена . и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.
ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ZOOYOO
Стил:
Пастирски
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZYPA262 SK7057 8373 Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Материјал:
ПВЦ
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Доби Производ големина(cm*cm):
како на слика Околу
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
како слика за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Multicolor Ѕид Оркестарот
Содржина:
ptted fower панталони лебдат шише
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Само лепак:
Yes
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница

Слични понуди