Бесплатен Превозот 1m/еез 20pcs/многу предводена од алуминиумски профил за led лента на светлина, led лента алуминиумски канал, водоотпорен алуминиум домување

Бесплатен Превозот 1m/еез 20pcs/многу предводена од алуминиумски профил за led лента на светлина, led лента

DEN 4080.00

Тековен


led алуминиумски профил за led лента- спецификација-
1000mm X22mm X12mm
1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента
2) Должината на Алуминиум LED профил 1 M
3) PC покритие на Алуминиум LED профил - -Млечниот/заоблачено
4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 1m со 2 парчиња на крајот капи
5) Клипови од Алуминиум LED профил 1 m со 2pcs на клипови
6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајн
Ако имаше некоја посебна барање,како треба различна должина ,екстра додатоци(на Крајот Капи или Клипови), ве Молиме контактирајте со нас.
Answer : ___________________________ Note :
Имаме голем број на алуминиумски профили, pls контактирајте со нас за повеќе детали ако сте заинтересирани во други профили.


Останатите карактеристики

боја:
млечниот маска, транспарентен капак
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
База Тип:
Оптоварување
Тело Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
елоксирани сребро домување
Употреба:
Пејзаж Осветлување
Ширина:
2.2cm
сертификација:
RoHS,CE
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
YL2212
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
YANGMIN
Должина:
100cm
Гаранција:
3 Години
Напон:
12V
Е dimmable:
No
Wattage:
without LED chips inside
Должина:
1m/еез
маска:
млечниот/ транспарентен
Материјал:
Алуминиум+PC
Употреба:
за LED Лента домување
IP го оценувате:
IP20
Додатоци:
крајот капи+клипови
ПОВРШИНА:
елоксирани сребрена боја
Модел:
YL2212
Гаранција:
3 Години

Слични понуди