Се КРИЕШЕ,2005~2010 година,Автомобилот Стајлинг за Reiz Светлата,Cruiser,RAV4,camry,Hiace,сиена,yaris,Такома,Reiz главата светилка;Марко X

Се КРИЕШЕ,2005~2010 година,Автомобилот Стајлинг за Reiz Светлата,Cruiser,RAV4,camry,Hiace,сиена,yaris,Такома,Reiz

DEN 21432.00
-5 %
DEN 22560.00

Тековен


Се КРИЕШЕ,2005~2009 година,Автомобил Стајлинг за Reiz Светлата,Cruiser,RAV4,camry,Hiace,сиена,yaris,Такома,Reiz главата светилка;Марко X
===================================================================================================
светла додатоци :
35 W 12 V КРИЕШЕ СИЈАЛИЦА(Изборен 4300 K,6000 K,8000 K,Ако не ми кажете,ние ќе направиме се 6000 K)
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера


Останатите карактеристики

Емитуваат Боја:
2 парчиња по поставување
Температура На Боја:
ТОЈОТА Reiz Марк X
Wattage:
2005 to 2010
боја:
само 2 парчиња светлата, се криеше баласт headligh
Бренд Име:
Nobonn
Материјал Тип:
ABS и ал
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
Автомобил
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
За Возило Брендови/Модел:
Тојота

Слични понуди