EZONE Креативни Трендови Лепак Стап DIY Рачно Изработени Работа Силно Лепило Солидна Лепак Висока Вискозност Солидна Лепак Стап Училиште Канцелариски

EZONE Креативни Трендови Лепак Стап DIY Рачно Изработени Работа Силно Лепило Солидна Лепак Висока Вискозност

DEN 33.00
-19 %
DEN 40.80

Тековен


1
Опис На Производот>>>
1.Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
2.Бренд Име : EZONE
3. Материјал : PVA
4.Големина : 19*80mm
5.Тежина : 9g
6.Боја : Како На Сликата
7.Пакет содржи : 1 КОМПЈУТЕР Лепак Стап
8.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!
Производ Слика>>>
Промоција На Продажба>>>
Испорака>>>
Ние ќе брод од пакетот рок од 1-5 дена по расчисти исплата.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и пост код се точни пред да купите.
За Повратни Информации>>>
1.Ние Ќе Остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по Добивањето на Плаќање.
2.Ние Одржи Висок Стандард на Квалитет и се Стремиме за 100% Задоволството на Клиентите.
3.Ве молиме Контактирајте со Нас Ако не Сте Задоволни со Предмети по Примање на тоа,Ние Ќе Ви ги Даде Задоволително Решение.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
EZONE
Број На Модел На:
WJ1927/XHAJ
Тип:
лепак стап
Големина:
19*80mm
Тежина:
9g
Материјал:
PVA
feature1:
Канцеларија Снабдување
Стил:
Симпатична/креативните

Слични понуди