Висок Половината Pleat Домот Здолниште Црвено Црн Солидна Боја Долги Здолништа Жените Faldas Saia

Висок Половината Pleat Домот Здолниште Црвено Црн Солидна Боја Долги Здолништа Жените Faldas Saia

DEN 971.00
-15 %
DEN 1142.40

Тековен


Плочка за грешка при мерење на околу 1-3cm
Ве молиме да се разбере
Големина На Половината Должина M 68 100 L 78 102


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината:
Империја
Силуета:
Pleated
Број На Модел На:
E75
Стил:
Повик
Декорација:
Возбудува
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Боја Стил:
Природна Боја

Слични понуди