30 компјутери/Многу Двојна боја highlighter маркер пенкало флуоресцентни лагер книга маркер Канцелариски Канцеларија училиште материјали rotuladores EB375

30 компјутери/Многу Двојна боја highlighter маркер пенкало флуоресцентни лагер книга маркер Канцелариски Канцеларија

DEN 778.00
-10 %
DEN 864.00

Тековен


Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот
30 компјутери Двојна боја highlighter маркер пенкало флуоресцентни лагер книга маркер Канцелариски Канцеларија училиште материјали rotuladores EB375
Функција :
Инспирација : Highlighter.
Боја на каросеријата : 5 боја.
Мастило боја : 2 бојата се мешаат во секое пенкало .
Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Големина : 13cm.
Тежина : 11g.
Функција : Маркер / Highlighter / Училиште уметност / Подарок .
Совет : Ова е 30 парчиња/многу . Две различни бои во 1 пенкало, новина производ за нагласи.


Останатите карактеристики

Тип:
highlighter
Пакување:
Лабава
Мулти Обоени:
Yes
Квантитет На Пакет:
Еден
Dual-страна Пишување:
No
Четка Совет:
Вертикален
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
VALIOSOPA
Употреба:
Office & Училиште Маркери
Големина:
Normal
Број На Модел На:
училиште маркер пенкало

Слични понуди