Нови Калено Стакло За iPhone 7 8 Екран Заштитник Филм За Apple iPhone 7 8 2.5 D Криви Работ на Екранот Анти-Нула За iPhone 7 8

Нови Калено Стакло За iPhone 7 8 Екран Заштитник Филм За Apple iPhone 7 8 2.5 D Криви Работ на Екранот Анти-Нула

DEN 91.00
-5 %
DEN 95.52

Тековен


Совети : да ја Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП,на моб специјален попуст за вашиот втор ред
Производ Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет и Ниска Цена На Калено Стакло Филмот е Лесно да се инсталира,Нула Доказ ,Анти-масло Со Подарок : Чиста крпа натопена со алкохол Само на Филм ,Не вклучувајќи го Телефонот капак и телефон Совршено опремени За Apple i Phone 7 8 Meterial : Висок Квалитет Калено Стакло Количина : Два компјутери / многу Брзо пратката во рок од 1-3 дена + Брз одговор Функција : Ултра-Тенок / Прецизни Дупки / Транспарентен / 2.5 D Криви Edge / Висока Јачина / High-Definition


Останатите карактеристики

Материјал:
калено стакло
Бренд Име:
KENHONER
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 8,iPhone 7
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Тип:
Транспарентен Калено Стакло Flim
Одговара:
За Apple iPhone 7 8
Стил:
2.5 D Криви Edge / Висока Јачина / High-Definition
Функција:
Нула Доказ / Лесно да се Инсталира / Ултра-тенок
Материјал:
калено стакло
квалитет:
А+++++
Дебелина:
0.26 mm
Поддршка:
Пад на превозот / Микс боја / трговија на Големо
Количина:
Два компјутери/многу
Со Подарок:
Чиста крпа натопена со алкохол

Слични понуди