Турбо Притисок Електромагнетниот Вентил за BMW E38 E39 E46 E53 E65 E66 E67 E60 E61 E90 320d 330d 530d 525d 520d 730d 740d X3 Х5 7796634

Турбо Притисок Електромагнетниот Вентил за BMW E38 E39 E46 E53 E65 E66 E67 E60 E61 E90 320d 330d 530d 525d

DEN 715.00
-10 %
DEN 793.92

Тековен

Состојба : Висок Квалитет, Бренд-нови , 100% фабрика тестирани Објект се вклучени : 1 x компјутери Дел Број : 11747796634, 11742247906 7796634, 2247906, 7.22796.01.0 Број на Порти : 2 pin Fitment : 1994-2001 За BMW7 (E38) 730d 740d 1995-2003 За BMW5 (E39) 530d 525d 520d 1997-2004 За BMW5 Туринг (E39) 520d 525d 530d 1998-2005 За BMW3 (E46) 318d 320d 330d M57 D30 1999-2006 За BMW3 Купе (E46) 330cd 1999-2005 За BMW3 Туринг (E46) 318d 320d 330d 2000-2006 За БМВ Х5 (E53) 3.0 d 2001-2005 За BMW 3 Компактен (E46) 318td 2001 година - За БМВ 7 (E65, E66, E67) 730d 740d 2003-2010 За BMW 5 (E60) 525d 530d 2004 - За BMW 5 Туринг (E61) 520d 530d 2004 година За BMW X3 (E83)3.0 3.0 d si 3.0 sd права 2005-2011 За BMW 3 (E90) 320d 318d 330d 2007-2013 За БМВ Х5 (E70)3.0 d
Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Али-експрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .
Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.
Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.
Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Водич за справување со проблемите како што следува :
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.
3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно


Останатите карактеристики

Материјал:
11 74 2 247 906,7 796 634,11 74 7 796 634,2 247 906
Број На Модел На:
11747796634,11742247906,2247906,722796010, 7.22796.01.0
Бренд Име:
ICIFAUTO

Слични понуди