Некогаш Подготвени Завој Битка Облекување Прва Помош На Компресија Завој, 6 Инчен, Тактички Итна Медицинска Облекување Траума Третман

Некогаш Подготвени Завој Битка Облекување Прва Помош На Компресија Завој, 6 Инчен, Тактички Итна Медицинска

DEN 1008.00
-37 %
DEN 1599.36

Тековен

По приемот на стоката, Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас што е можно поскоро, не направи лоша проценка веднаш, ви благодариме
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : Master Card, Visa, Маестро, Web Money,
QIWI Паричник, Банкарски Трансфер, Western Union.безбедна hooking завршува на затворање бар во еластичен завој
Повратни информации
1.
ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ ДЕКА ВАШИОТ ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК Е МНОГУ ВАЖНО ЗА НАС. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации"и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.место подлога на рана&заврши еластичен завој околу екстремитет или дел од телото 2. Стерилни за еднократна употреба пакување, посебно облекување површината процес, се користи во последователниот третман за отстранување на завој и не отворена рана повторно.
Некогаш Подготвени Завој Битка Облекување Прва Помош на Компресија Завој, 6 Инчен, Тактички Итна Медицинска Облекување Траума Третман Итни Завој (IBD) 6 "Вакуум Запечатено Пакување Големина : ширина 6 инчи, должина 144 инчи (15.6m)
Пакет вклучувајќи : едно парче Завој Карактеристики на Производот 1. Повеќето уникатен дизајн во две доаѓа со прстен, притисок во газа област низ прстен, еден е на крајот на фиксна прстен, секој прстен има отвор во средината, работата, без сечење големина, или користење на најлон Тока игла или фиксна, запознаени со отворен спортски пријатели ќе мисли, една мала промена, два тока во дивината таму ќе биде многу апликација простор, оваа IBD, всушност, далеку надвор од вообичаеното Разбирање на концептот на прва помош завој фластер, тој ги интегрира стерилна газа, брзо hemostatic завој, притисок уред, веќе може да се нарече мал систем на итни, додека вкупната должина на 144 инчи (3.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
FA036
Должина:
15.24cmX3.6m
Функција:
Само-одбрана,Прва помош
Некогаш Подготвени Завој:
итни прва помош
Прва Помош Завој:
Вакуум амбалажа
Ширина:
6inch

Слични понуди