cnHGarts КРАЛСКАТА 1m ширина 10m должина Хидрографски Филм Вода трансфер печатење Аква Печати потопување печатење WTP9102

cnHGarts КРАЛСКАТА 1m ширина 10m должина Хидрографски Филм Вода трансфер печатење Аква Печати потопување печатење

DEN 2216.00
-5 %
DEN 2332.80

Тековен

Колку за товарни?
Тоа зависи од вашата област, што се користи за ПРОЗОРЦИ/DHL најголемиот дел служба, таа има 40-45% попуст како нормални ПРОЗОРЦИ експрес сервис. OEM цел прифати,со одлични дизајнирање тим секогаш подготвен да им помогне на нашите клиенти. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации од клиентите
целиот свет;
2.
За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи. Конкурентна Цена : Добра цена за мали цел и голем попуст за големи орде. Она што е MOQ?
Нормално е MOQ 10 квадратни метри.
Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема, ние никогаш нема да го продаде својот член на кралското семејство шема на трети страни. Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена;
4. Разни Вода Трансфер Печатење Филм Модели,5000+ дизајни;
6. Над 3000+ стандардни обрасци се достапни,вклучувајќи јаглерод влакна,метална четка,маскирна,дрво жито,картон,пламен,череп,цвет,капка вода,мермер,текстил занает,геометриски итн. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел;
3. Филм Ширина 50cm и 100cm Филм Обрасци
Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан Филм, Член На Кралското Семејство Шема,
Метална Четка Предности
1.
Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика,
и метал. 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница
4 R/А6 големина или други големина (3Р,13 X18" итн) се исто така достапни
Примерок количини повеќе од 20 листови треба да се плати , нашите продажни ќе ви кажам однапред
Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Материјал Тип:
PVA
Објектот Ширина:
1m
Специјални Функции:
вода трансфер печатење филм
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Должина:
10m
Бренд Име:
cnHGarts
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0inch
Примена:
пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола
Функција:
Protectives,Украси,Прашина,Влага-доказ,
Буквар За Филмот:
Увезени Од Јапонија
Материјал:
вода трансфер печатење филм
Бразил,Аргентина,Оставајќи Германија:
CPF/CPNJ/EORI број

Слични понуди