5pcs природен камен монистра pendant lapis lazuli опал песочник dalmation 10мм круг делфин форма шарм приврзоци накит B34665

5pcs природен камен монистра pendant lapis lazuli опал песочник dalmation 10мм круг делфин форма шарм приврзоци

DEN 288.00
-30 %
DEN 410.88

Тековен

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас. Нашите главни производи природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др.За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
B3465
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Компатибилност:
шарм pendant
Функција:
моден накит
Тип На Објект:
Ѓердани & Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метал:
Бакар Позлатен Сребрен
Материјал:
Природни Жад Камен Тигар Очи Dalmation Песочник Опал Џаспер
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
Жените Дама Девојки Љубовникот
Стил:
Тренди
боја:
Бела Сина, Златна Жолта
Објектот Дијаметар:
10mm
Обликотшема:
Тркалезна Форма

Слични понуди