Мотоцикл Алуминиум прилагодливи Палка Нога Штипки Нога Педали Одмор За DUCATI 1199

Мотоцикл Алуминиум прилагодливи Палка Нога Штипки Нога Педали Одмор За DUCATI 1199

DEN 4622.00
-10 %
DEN 5136.00

Тековен


Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.


Останатите карактеристики

Име На Модел:
X12061340
Објектот Должина:
25cm
Објектот Ширина:
21cm
Објектот Висина:
15cm
Објектот Тежина:
1.5kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
JFGRACING
Тип На Објект:
Нога Почива

Слични понуди