ZOOYA 5D DIY Дијамант Везови Кинески Стил Серија Античка Убавина Дијамант Сликарство Крстот Бод Тркалезна Мозаик Декорација CJ1143

ZOOYA 5D DIY Дијамант Везови Кинески Стил Серија Античка Убавина Дијамант Сликарство Крстот Бод Тркалезна Мозаик

DEN 191.00
-43 %
DEN 335.52

Тековен

Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор.Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие стоката. Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата ЕМС експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl. Функција : Плоштадот дијаманти,Дијаманти покривање на платно заврши,тоа е 100% целосна дијамант везови.Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Забелешка : поголема на големината,подобар ефект. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда. Притиснете на готовиот дел,бидете сигурни дека тоа е цврсто прикачен. Најдете соодветствува дијаманти користејќи check-листа извезена од страна на платно. Чувајте ги производите во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот. Подигнете дијаманти со вежба пенкало. Стави дијаманти на вистинското место означено на платно. Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail и e Packet. Ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак производи може да добијат оштетување за време на долгото породување.


Останатите карактеристики

Големина:
20x25cm, 20x30cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 50x75cm, 60x80cm
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Бренд Име:
ZOOYA
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Дупчење Област:
целосна дијамант Везови
Дијамант форма:
Круг дијамант сликарство
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Портрет
Ткаенина Тип:
Масло clother
Име На Производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод

Слични понуди