За 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008-2015 Peugeot 206 SW Авто Задното стакло Стакло Гас Обвинет Пролет Рамења Лифт Поддршка

За 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008-2015 Peugeot 206 SW Авто Задното стакло Стакло Гас Обвинет Пролет Рамења

DEN 1546.00
-15 %
DEN 1818.24

Тековен

За 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008-2015 Peugeot 206 SW Авто Задното стакло Стакло Гас Обвинет Пролет Рамења Лифт Поддршка за Апликации : 2002 година-НА Peugeot 206 SW Станица вагон заден прозорец Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддршка 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина : 525 MM
Компресирани Должина : 210 MM
Локација : Вратата на Задното стакло Стакло , на задното Лево и Право
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Гасни Амортизери Пролет Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање
2.Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Epacket/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.
3. Тоа секогаш е За 12-35 Работни дена за да стигнат до, некои земји ќе потрае малку подолго време.
4. Можете исто така да изберете го изразат ако ви треба нашиот објект наскоро, обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!


Останатите карактеристики

Другиот Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
206-Година:
2009,2004,2002,2007,2005,2008,2003,2006
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Објектот Должина:
525mm
Осветленост Дел Број:
Гасни Амортизери
Поставување на Возило:
Задното Стакло Стакло
Peugeot Модел:
206
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Производителот Дел Број:
GSPT0111
Објектот Висина:
2 cm
Специјални Функции:
NA
Објектот Тежина:
0.5 kg
Материјал Тип:
метални+пластика
Тип На Објект:
Подигнете Клапи
is_customized:
Gas Charged Spring Struts Lift Support

Слични понуди