За HTC Желба 628 Гел Мека TPU Заштитни Случај Плоштадот Печатени Меки Силиконски TPU Задниот Капак на Телефонот Случаи За HTC Желба 628

За HTC Желба 628 Гел Мека TPU Заштитни Случај Плоштадот Печатени Меки Силиконски TPU Задниот Капак на Телефонот

DEN 71.00
-32 %
DEN 104.16

Тековен


.
За HTC Желба 628 Гел Мека TPU Заштитни Случај Плоштадот Печатени Меки Силиконски TPU Задниот Капак на Телефонот Случаи За HTC Желба 628
Опис >>
Уживајте во 5% Попуст доколку се купи на повеќе од 3 ЕЕЗ
[Материјал] : Висок Квалитет на Мек Силикон за HTC Желба 628 / 650 A32 626 W 626 D 626 G 626 S
[Случај Големина] : 5 Инчен Телефон.. Големината [146.9 x 70.9 x 8.1 mm]
[Стил] : Светло Стил + Смешно Прилично Симпатична Модел На Кожата
[Функција] : Транспарентна + Ултра Тенок Тенка + Мек, Флексибилен
[Функција] : Резервни Заштитни Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен на
[Услуга] : Врвен Квалитет Осигурување + Брзо Брод во 1-2 дена
Капка Брод Поддршка !! Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !!
Телефон Случај Шоу
Повеќе Слики за HTC Желба 628,ве Молиме Кликнете на>>
. Услуга : Превозот : 1. Ние гарантираме за да превозот надвор рок од 1-2 дена по исплата потврда ( се Очекува Празник ќе го одложи ) 2. Ве молиме љубезно се обезбеди вашето Име и презиме ( Обично е три name), ако сте од Русија,Или ќе го пропушти recieving вашиот парцела.ви благодариме. 3. Ние брод во светот од страна на EMS , DHL, UPS-от , Fed Ex , ТНТ , E-Пакет , Кина Пост итн.
За Повратни Информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди на преглед.
Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации,ви благодариме!
На dd нас :
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,може да се задржи во умот нашата онлајн продавница : WISAPI Продавница
За да најдете ни лесно следниот пат, Можете да :


Останатите карактеристики

Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
HTC
дизајн:
Мат,Обична,Ткаеше,Транспарентна
Големина:
for HTC Desire 628 / 5 inch
Карактеристики:
HD Слики
Материјал:
100% Нов & Висок Квалитет Меки Силиконски Гел TPU
Боја & Шаблон:
Различни шаблон тип
Функција:
Јасно TPU Случај, Силикони Случај, Гума Случај
Fundas Карактеристика:
Само Креиран За Цртање Додатоци
Име На Телефон 1:
За HTC Желба 628 Случај
Име На Телефон 2:
за HTC 628 Желба Двојна Маска
Име На Телефон 3:
за HTC 650 A32 626W 626D 626G 626S Capa
моден дизајн:
Лесно да го вметнете и Отстранете
Продажба Начин:
промет на големо и промет на мало со
капка shpping:
Поддршка

Слични понуди