DIY Sawtooth Облик Пластични Печење Помеко Тесто Spatulas Класичен Фондан Scraper Украсување Алатки

DIY Sawtooth Облик Пластични Печење Помеко Тесто Spatulas Класичен Фондан Scraper Украсување Алатки

DEN 24.96

Тековен


Можеби, исто така како следниве производи :
Спецификации :
100% Бренд и висок квалитет.
Боја : како на сликата покажува
Материјал : Пластика
Карактеристики :
Лесно да се чисти и употреба
Користи за да ги красат мазна површина и странични крем торта, е идеален DIY алатка за да се направи торта.
Пакет Се Вклучени :
1pc x Пластични Scraper
Димензии :
Trapezoid Sawtooth : 13.4 x 9.5 x 10cm
Triangel Sawtooth : 10 x 10 x 10cm
(Ве молиме љубезно се напомене дека ние се мери со рака, па така не може да се 1-3мм разлика на големината)
Можеби, исто така како следниве производи :


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Aihogard
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Број На Модел На:
N0531
feature1:
колаче машина,печење алатка,торта мувла,печење алатки за колачи
feature2:
ноќта на вештерките кујнски алатки,торта slicer,торта декорација
Feature3:
кујна додатоци,торта декорирање алатки,божиќ
Feature4:
пекарница алатки

Слични понуди