Бесплатен превозот 2м/еез 40m/многу плоштадот алуминиум profle со капак и на крајот капи и клипови за LED Лента на Светлина и LED Линеарна Светлина

Бесплатен превозот 2м/еез 40m/многу плоштадот алуминиум profle со капак и на крајот капи и клипови за LED Лента

DEN 6720.00

Тековен


led алуминиумски профил за led лента- спецификација-
2000mm X14.4mm X14.4mm
1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента
2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M
3) PC покритие на Алуминиум LED профил - -Млечниот/заоблачено
4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4 парчиња на крајот капи
5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови
6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајн
Ако имаше некоја посебна барање,како треба различна должина ,екстра додатоци(на Крајот Капи или Клипови), ве Молиме контактирајте со нас.
Answer : ___________________________ Note :
Имаме голем број на алуминиумски профили, pls контактирајте со нас за повеќе детали ако сте заинтересирани во други профили.


Останатите карактеристики

боја:
млечниот маска, јасно маска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
База Тип:
Оптоварување
Број На Модел На:
YL1414
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Пејзаж Осветлување
сертификација:
RoHS,CE
Должина:
200cm
Употреба:
Индустриски
Извор На Енергија:
DC
Карактеристики:
Елоксирани Сребро.
Бренд Име:
YANGMIN
Ширина:
1.4cm
Гаранција:
3 Години
Напон:
12V
Е dimmable:
No
Wattage:
without LED chips inside
is_customized:
Yes
Гаранција:
3 Години
Тело Материјал:
Алуминиум
Водоотпорен:
No
Тип На Објект:
Бар Светла
Употреба:
Пејзаж Осветлување
време на испорака:
3 дена
ПОВРШИНА:
Елоксирани Сребро.

Слични понуди