3pcs 30*20mm Транспарентно стакло свет ДВОЈНО ЧИПКА база монистра капа стакло шишенцето pendant кои сакаат шише купола покрие терариум вазна diy

3pcs 30*20mm Транспарентно стакло свет ДВОЈНО ЧИПКА база монистра капа стакло шишенцето pendant кои сакаат

DEN 228.00
-5 %
DEN 240.00

Тековен

стакло шишенцето големина : 30*20mm
3pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :


Останатите карактеристики

Стил:
30*20mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Слични понуди