2 ПАРЧИЊА ЗА MOTO GUZZI V11 СПОРТ 1100 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 V11 ЛЕ МАН 1100 CNC Предни Диск Сопирачки Роторот

2 ПАРЧИЊА ЗА MOTO GUZZI V11 СПОРТ 1100 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 V11 ЛЕ МАН 1100 CNC Предни

DEN 8167.00
-17 %
DEN 9840.00

Тековен


Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 420 нерѓосувачки челик. Високо Квалитетен материјал. Дупчиња роторот обезбедува вода и кал се разделија брзо кога сопирање Бои : ЦРНА и ЗЛАТНА Завртки дупка : 6 Димензија : Надворешниот Дијаметар : 32 CM Диск Дебелина : 0.5 CM Fitment :
КАЛИФОРНИЈА JACKAL
1100
01-06
ПРЕД - Р
GRISO
1100
05-08
ПРЕД - L / R
СПОРТ
1100
96
ПРЕД - L / R
V11 ЛЕ МАН
1100
00-05
ПРЕД - L / R
V11 СПОРТ
1100
97-00
ПРЕД - L / R
BREVA
1200
08-09
ПРЕД - L / R
BREVA ABS
1200
08-09
ПРЕД - L / R
НОРВЕШКА Т-GTL
1200
06
ПРЕД - L / R Пакет се Вклучени : 2 BUC x Предни Диск Сопирачки Роторот.


Останатите карактеристики

боја:
Злато, Црна
Објектот Тежина:
3.6kg
Бренд Име:
ARASHI
Специјални Функции:
предни диск сопирачки
Објектот Дијаметар:
32cm
Материјал Тип:
AISI 420
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
000inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Должина:
000inch
Име На Модел:
DBS1014W
Модел:
DBS1014W
Fitment:
00-05 V11 ЛЕ МАН 1100;97-00 V11 СПОРТ 1100
боја:
Злато и црна
Стил:
Лебдечки

Слични понуди