Универзална Слушалки Слушалки Држач за Пропелер Ѕид PC Монитор Стојат

Универзална Слушалки Слушалки Држач за Пропелер Ѕид PC Монитор Стојат

DEN 389.28

Тековен


драг пријател,pls ми каже која боја сакате,или ние ќе ги испрати сребро како стандардно,ви благодариме
Опис
Боја : Црвена/Сребрена Карактеристики :
Едноставен дизајн, мали во големина и лесен во тежина.
Силна stickness на 3 M налепница може да вети на налепница цврсто да го прикачите на КОМПЈУТЕР, монитор или мазна ѕид.
Должината на носителот е прилагодлив 2.5 cm (Aprrox.).
Можете исто така да се откажам други додатоци за оваа носителот, како што кабли, адаптери и така натаму.
Го спречува вашиот приклучок за слушалки од гребење, притискање и други несакани штета.
Тоа ќе го направи вашиот компјутер биро почиста и повеќе чисти.
Answer : ___________________________ Note : приклучок за слушалки не се вклучени. Големина : Како на сликата шоу. Материјал : Пластични Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува
1 Pc x Слушалки Носителот


Останатите карактеристики

боја:
Сребро,Црвениот
Пакет:
Yes
Тип На Објект:
headphone стојат
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
D13081
Големина:
As the picture show

Слични понуди