SOSOCOER Бебе Момче Rompers Облека Новороденче Plaid Печатени Ракави Младата Jumpsuit Еден Парчиња Маскирани Romper Лето Bodysuits

SOSOCOER Бебе Момче Rompers Облека Новороденче Plaid Печатени Ракави Младата Jumpsuit Еден Парчиња Маскирани

DEN 370.00
-40 %
DEN 615.84

Тековен

Русија/USA/Франција/Велика Британија/Украина/Австралија/Германија/Канада обично преку е-пакет 7-20 дена,друга земја нарачки преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL ако одберете бесплатен превозот, но за жал ние не поддржуваат бесплатен превозот во некои земјата, како што се Ангола Албанија и други земји, кои не поддржуваат Кина Пост Воздух Mail услуги.
1 инч = 2. Ви благодариме за вашето разбирање. Бидејќи нашиот времето за испорака е 1-3 работен ден.
[ИМЕ на ПРОИЗВОД] SOSOCOER Бебе Момче Rompers Облека Новороденче Plaid Печатени Ракави Младата Jumpsuit Еден Парчиња Маскирани Romper Лето Bodysuits
[БОЈА] Како Слика
[SIZE] 80-90-100-110 одговараат за 6 M-24 M години Бебе
[ТКАЕЊЕТО] Памук + Полиестер
Плочка физички мерења, 1-2 см грешка припаѓа на нормалата, на возраст само сугерираат , не е точно според различни Деца.54 см
Децата НИ Големина
Одговараат за Висина
Romper Должина
Romper
Биста*2
Ознака Големина
0-6 М
55-60 cm
56 cm
28*2 см
80
6-9 Метри
60-70 cm
61 см
28*2 см
90
9-12 M
70-80 см
65 cm
29*2 см
100
12-24 M
80-90 cm
70 см
30*2 см
110
Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по расчисти исплата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата Адреса за е токму вашиот Превозот Адреса.ИЗВЕСТУВАЊЕ Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови. Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог) 1. Ако сакате да го измени превозот адреса. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.


Останатите карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Материјал Состав:
памук + полиестер
Бренд Име:
SOSOCOER
Затворање Тип:
Pullover
Пол:
Бебе Момчиња
Број На Модел На:
YYL2018010601
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Plaid

Слични понуди