Француски Ткаенината Кошула Копчето Tuxedo Shinny Mens Персоналните Врежани Cufflinks и Вратоврска Клип Поставува Висок Квалитет cufflinks КТ-002B

Француски Ткаенината Кошула Копчето Tuxedo Shinny Mens Персоналните Врежани Cufflinks и Вратоврска Клип Поставува

DEN 374.00
-0 %
DEN 374.40

Тековен

Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки. Висина : 3 cm Прибл. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или
Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата орде
Превозот Начин(слободни)
Delivey Време
Цел Износ
Кина Пост Воздух Mail
15-60 работни дена
EMS
8-30 работни дена
>=$200
DHL/ UPS/Федекс/ ТНТ
3-15 работни дена
>=$200
2. Ние ќе го препрати или враќање на
пари за вас.
да знаете повеќе за плаќање во aliexpress
1. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на
7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
3.99 = пар Cufflinks + вратоврска клип + подарок кутија
Pls ме остави порака за она што текстот и
кој вид на фонтот дали треба, ви благодариме !
Спецификации Повод : Роденден, Годишнина, Свадба Примачот : Groomsman, Младоженецот, Пријатели, Соработници, Него Категорија : Cufflinks & Вратоврска Клипови Сезона : Зима, Есен, Лето, На Пролет Стил : Модерен, Класичен Боја : Сребро Материјал : Цинк Легура Персонализација : Персоналните Сопствени Изработка : Ласерско Гравирање Прибл. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и Т/Т(банкарски)
2.Да се обезбеди да се плати минимален данок,
ние ќе се изјасни како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
ПРИЛАГОДЕНО ПРОИЗВОД
НЕ ГИ ПОДДРЖУВААТ ВРАЌАЊЕ ИЛИ РАЗМЕНА
US$9. Должина : 8 см Прибл.1 кг Пакување : Подарок Кутија Совети : Персонализација направи посебни и уникатни
1.
да знам повеќе за детали на пратката
1.08 kg Испорака Тежина : 0. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail,
Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот
Нашите работно време : GT AM 0 : 30~10 : 00.


Останатите карактеристики

Метална боја:
Изменуваат, Нема Прилагодено
Бренд Име:
Чи Чи Ву
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
КТ-007B
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Манжетната Линкови Тип:
Манжетната Линк и Вратоврска Клип Поставува
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Слични понуди