1Pcs ААА+++ОЕМ LCD Екран За Apple iPhone 6S Одделение ААА LCD Дисплеј Со 3D Touch Digitizer Бесплатен Превозот

1Pcs ААА+++ОЕМ LCD Екран За Apple iPhone 6S Одделение ААА LCD Дисплеј Со 3D Touch Digitizer Бесплатен Превозот

DEN 1680.00

ТековенОстанатите карактеристики

боја:
Црна, Бела
Екранот:
> 3
Резолуција На Екранот:
1334x750
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Бренд Име:
JFJVC
Број На Модел На:
за iphone 6s lcd

Слични понуди