1pcs на Цртан филм Мачка Фрижидер Магнет Кука Фрижидер Налепница Порака Носителот Отстранлив Кујна, Фрижидер Магнети Куки Дома Декор

1pcs на Цртан филм Мачка Фрижидер Магнет Кука Фрижидер Налепница Порака Носителот Отстранлив Кујна, Фрижидер

DEN 76.00
-28 %
DEN 105.12

Тековен

1pcs на Цртан филм Мачка Фрижидер Магнет Кука Фрижидер Налепница Порака Носителот Отстранлив Кујна, Фрижидер Магнети Куки Дома Декор 28
* Тип : Магнетни Фрижидер Налепница/Магнети Кука
* Боја : Како Фотографии Покажуваат
* Материјал : Мека Пластика + Метал+ Магнет
* Големина : 5.2x14.3x0.5cm прибл
* товарот : Помалку од 250g
Карактеристики : Фрижидер Магнети, Дома Украси Ѕидот Куки .итн
Совети : мачка опашка може да биде свиткана, што се користи како кука, може да поставите звук, ситните, ножици, други помалку од 250g gadgets
* Пакување вклучуваат : 1 BUC ЗАБЕЛЕШКА
* Се должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!


Останатите карактеристики

Бренд Име:
YHOUSE
Шема:
Цртан филм
Магнетни Налепница Стил:
Животните
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Возраст:
> 3 години
Лист Големина:
S
Број На Модел На:
imanes
Спецификација:
Single-piece Package
Тип:
Фрижидер Магнети
фрижидер магнет за сувенири:
aimant
magneet:
magneten
Фрижидер Магнети:
imanes nevera
сувенир магнет:
магнети за фрижидери за
neodymium магнет:
магнет фрижидер
ima де geladeira:
aimant фриго
фрижидер магнети за деца:
Фрижидер Куките
Фрижидер Декоративни:
На Цртан Филм Мачка Фрижидер Магнет

Слични понуди