Hateli Нови 8M Enhanced 190kg Милениче Стигнале Поводник со LED Големо Куче Автоматски Води Силна Ноќ домашни Миленици се Повлече Јаже за Големи Кучиња

Hateli Нови 8M Enhanced 190kg Милениче Стигнале Поводник со LED Големо Куче Автоматски Води Силна Ноќ домашни

DEN 1609.92

Тековен

Hateli Нови 8 M Enhanced 190kg Милениче Стигнале Поводник со LED Големо Куче Автоматски Води Силна Ноќ домашни Миленици се Повлече Јаже за Големи Кучиња Нето Тежина : Околу 8m : 650g 5m : 500g Големина : За 8m : 21*20*4cm 5m : 20*19*4cm Влече сила : 8m : 190 КГ 5m : 90 KG Поводник Должина : 5m 8m Куче Појас Школка Материјал : Пластични Милениче Производи Поводник Материјал : Висок квалитет на Најлон Користат за : Пет Додатоци Функција : Automatic Стигнале Куче Поводник карактеристики на Производот 1. Нови животната средина АБС материјал, добро за здравјето. 2. Храбар кука, јаже, од не ' рѓосувачки челик машина, многу издржливи. 3. Монтажни 9 led светилка, безбедно патување во текот на ноќта. 4. TPE рачка, анти-пропадна и удобно. 5. 8m : 50 кг куче е применливо, тестови под 190 килограми. 6. Добра работа, мал отвор, флексибилни копчиња и удобно. 7.на јаже е многу силна,не е лесно да се кршат . Топло ве потсетам : ако најдете проблеми на поводник, пред да ја напушти негативни повратни информации ве молиме контактирајте ме .


Останатите карактеристики

Големина:
5m, 8m
Тип:
Кучиња
Материјал:
Најлон
Функција:
Светла,Персоналните
Бренд Име:
HATELI
Тип:
Leashes
Сезоната:
Сите Сезони
Куче Поводник Тип:
Стигнале Leashes
Шема:
Цврста
Материјал:
ABS+TPE+најлон појас
Боја на располагање:
3
Големина:
5m 8m
Нето тежина за:
5M500g 8M650g
Функција:
Стигнале
Се одгледуваат:
Една големина домашно милениче
Сезоната:
сите
Продажбата на режимот:
фабриката за директна продажба
Место на Потекло:
Провинцијата жеџијанг, Кина
реден број:
2018020202

Слични понуди