LVCHI 2018 Пролет Увезени Мермер Фокс Крзнени Палта Тенок Мандарина Colla Крзнено Палто Жените Шарени X-Долго Контраст Боја Фокс Крзнени Палта

LVCHI 2018 Пролет Увезени Мермер Фокс Крзнени Палта Тенок Мандарина Colla Крзнено Палто Жените Шарени X-Долго

DEN 42202.00
-20 %
DEN 52752.00

Тековен

Плати : Можете да го користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно .Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас. превозот : 1. Она што е ново крзно? subvert оригиналниот впечаток на крзно, така што крзно повеќе соодветни живот, повеќе модерни млади зборови, но, исто така, им овозможи на повеќе луѓе да уживаат крзно на убава.Ние купи Natrual кожа палто во продавница, не грижете се за трошоците на тарифата, ние ќе плати за вас, ве молиме, не грижете се. Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Употребата на извонреден три-димензионални целосна нож технологија, производство е многу тешко, силно чувство за дизајн.
Како светлина или да прикаже разликите lasd да се прикаже ќе бидат различни ,на dollowing слика за повикување само,
и на крајот да преовладуваат во вид, ве молиме да се разбере. Ние се потпираат на угледот на пријатели продолжат да се развиваат, бидејќи ние сакаме да знаете дека ние придаваат големо значење на услуги на клиентите.Нашата кожа палто во гарантирање на квалитетот и клиентите искуство врз основа од Слободниот поштенски, изразуваме основен бизнис курир DHL, посебни области не може да се користи на курирската служба DHL или бизнис курир(Лажни крзно и некои жени е шамија, исто така, има стандарден образец, но не DHL бизнис курир, ве молиме внимателно да ги прочитате по купувањето. Прво на сите, ние треба да одберам на квалитетот на целата кожа, кожа за суровини и материјали, а потоа користете специјален нож за да се сечат во ленти, а потоа на посебна линија на облека на целата територија на основна рамка, а потоа, по број на сложени процеси да се справи со крзно Крои, многу одзема време(Ние сме убедени дека нашите облека немаат проблеми со квалитетот).


Останатите карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Контраст Боја
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Стил:
Streetwear
Материјал:
Вистинска Кожа,Крзно,Fox Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Јака:
Мандарински Јака
Тип:
Тенок
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Број На Модел На:
YX1224
Шаблон Тип:
Шарени
Маскирани:
No
Облека Должина:
X-Долго
боја:
како фото
Погоден Сезона:
Зима
Големина:
M L XL
style2:
Streetwear/Европски и Американски стил
Должина:
X-Long
Години:
2018 Нов стил
Нашата Продавница:
LVCHI жените крзно продавница
Sleeve:
Долг Ракав
Јака Стил :
Мандарински Јака
красат:
Шарени/Контраст Боја/Од Тебе

Слични понуди