11.5x11.5x2.5cm Деца Лавиринт Дрвени Играчки Лавиринт Игра на Табла Топката Деца Интелектуалниот Развој Едукативни Играчки за Деца

11.5x11.5x2.5cm Деца Лавиринт Дрвени Играчки Лавиринт Игра на Табла Топката Деца Интелектуалниот Развој Едукативни

DEN 201.60

Тековен


Децата да се игра, можете да ги обучуваат на детето способност, рамнотежа, зајакнување на детето трпение. Топката се пресели во старт линија, со поместување на справи и назад низ играта табла, така што топката напред заедно патоказ слајд, топката да падне во стапицата на одење во текот повторно Ох, да се заврши целиот пат, и на крај да стигне до дестинацијата, смета вашиот успех. Се движат, да играат заедно.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве Молиме да ни ги испратите на следење на број.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Како да се игра : На мали железо монистра сместување (start) на крајот, се тркалаат на монистра, по пат; во процесот на валање, главно од страна рамнотежа контрола, контрола на возен железо монистра; конечна одлука за тоа дали тоа може да стигнат до крајот. ultivate практични вештини од играта, мозокот вежба рака-око рамнотежа контрола.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Само кога монистра да слајд крајот, само тоа претставува победа.
Производ Единица : 1
Големина : околу 11.
Име : 12 x 12 Топката Лавиринт Игри Материјал : Дрвени Адаптација : 3 години
Главен материјал : високо-квалитетна борова.
Пакет :
1 x Лавиринт играчки за деца
За вашето Задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.


Останатите карактеристики

Големина:
11.5x2.5x11.5cm
Бренд Име:
двор
Материјал:
Дрво
Батеријата:
Никој
Димензии:
11.5x11.5x2.5cm
Возраст Опсег:
> 3 години
Mfg Серија Број:
Играчка
Број На Модел На:
YDT77
Пол:
Унисекс
Тема:
Спорт
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Производ големина:
околу 11.5x11.5x2.5cm

Слични понуди