220V Пластична Чаша Запечатување Машина Млеко Чај Пакување Sealer за Стандардна Чаша Кол:7.0 см-9.5 cm со Броење Функција И-D9

220V Пластична Чаша Запечатување Машина Млеко Чај Пакување Sealer за Стандардна Чаша Кол:7.0 см-9.5 cm со Броење

DEN 3304.00
-5 %
DEN 3477.60

Тековен


Куп дијаметар : 95mm и 90mm Првенство висина : 17cm следниве првенство Големина : 262x206x570mm Напон : 220 V 50hz Моќ : 350 W капацитет на Производство : 300-500 чаши / час


Останатите карактеристики

Бренд Име:
YunlinLi
Број На Модел На:
ЕТ-D9
Со Вакуум Торба:
No
Извор На Енергија:
Електричен
Тип:
Застане / Табела
сертификација:
CE
Напон:
220V
висина на купот:
Број На Производ:
HE0052

Слични понуди