5H14 508 АВТО AC КОМПРЕСОР ЗАПТИВКА КОМПРЕСОР ВНАТРЕШНИТЕ ДЕЛОВИ AC ЗАПТИВКА

5H14 508 АВТО AC КОМПРЕСОР ЗАПТИВКА КОМПРЕСОР ВНАТРЕШНИТЕ ДЕЛОВИ AC ЗАПТИВКА

DEN 2880.00

Тековен


5 H14 508 АВТО AC КОМПРЕСОР ЗАПТИВКА КОМПРЕСОР ВНАТРЕШНИТЕ ДЕЛОВИ AC ЗАПТИВКА
LIIRAY ИНДУСТРИЈА ОГРАНИЧЕН Специјализирани во Автомобилот Климатизација Делови Снабдувач LIIRAY INDUTRY ОГРАНИЧЕНА е професионална производителот и продажба на претпријатието на автомобилски клима уред делови. Нашите продажни канцеларија се наоѓа во Hongyun авто делови на градот, Аеродром Патот, Baiyun Област, Гуангжу, Кина. Ние снабдување со автомобилски клима уред делови со добар квалитет и конкурентна цена, како што компресор assy, кондензаторот assy, испарувачот assy, црева, компресор нафта, R134a ладилни, A/C tools, и други автомобилски клима уред делови. Ние, исто така може да произведе стока како вашиот дизајн. Згора на тоа имаме љубезно соработка врска со заемно поврзани фабрики и претпријатија во странство и имаат различни напредна технологија на производство. Покрај тоа, ние имаме искусен професионален тим за услуга за вас, како ние сме биле извоз на автомобилски клима уред делови во странство повеќе од десет години. Така ќе бидете задоволни со нашата професионална услуга. Во исто време, ќе најдете дека на Цена-Квалитет на Односот на нашите производи е многу разумен. За повеќе информации за нас, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе welcom да вашата посета на сад.Нашите информации за Контакт ТЕЛ : 0086 15013023245


Останатите карактеристики

Школка Тип:
Затворен Тип
Објектот Тежина:
0.2
Бренд Име:
Liiray
Производителот Дел Број:
LR-GK001

Слични понуди