M5M5256 M5M5256BFP M5M5256BFP-10 M5M5256BFP-10L M5M5256BFP-10LL M5M5256BFP-12L M5M5256BFP-12LL SOP28 aliexpress

M5M5256 M5M5256BFP M5M5256BFP-10 M5M5256BFP-10L M5M5256BFP-10LL M5M5256BFP-12L M5M5256BFP-12LL SOP28 aliexpress

DEN 384.00
-9 %
DEN 422.40

Тековен

* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност 3 *Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како `ДАР` со пониска вредност. Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации. ≡посакуваме среќен шопинг , добредојдовте во следната посета≡. Следење информации на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се провери овде : www.Ние сме повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои ги имате. *ние ќе брод предмети, како е можно поскоро откако ќе се прими плаќањето.≡≡≡≡≡ Добредојдовте на Daninter електронски ко.ограничен ≡≡≡≡≡ ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде понуда. 4 *Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел, па pls не грижете се, ќе ја изгубите вашите пари ! *Ако одлучите да го купите, Pls ја платите вашата цел навремено, тогаш можеме да се подготви и да брод вашата предмети брзо,ви благодариме! 5 *ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее.net/en 1 *сосема нов објект како на слика *Преполна со меур торба и Картон 2 * Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,pls остави добар фидбек до нас ако се задоволни со нашите производи и *Политика на Враќање *Нашите Гаранција *Можете Задоволство е нашите #1 Целта! *100% задоволство гаранција! *Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите *ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.


Останатите карактеристики

Големина:
M5M5256BFP 5PCS, M5M5256BFP 10PCS, M5M5256BFP 20PCS
Број На Модел На:
M5M5256BFP-10 M5M5256BFP-12 SOP28 aliexpress
Бренд Име:
D
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Теорија:
esp8266 TSOP IC НОВИ ЧИП
Заштита На Функција:
SSOP TSSOP QFP СОП SOIC
Контакт Оптоварување:
QFN PLCC TQFP BGA НАТОПИ
Напон:
power module communication

Слични понуди

HF3FD 012-ZSTF 5P 10pcs/многу
  • Обновено

HF3FD 012-ZSTF 5P 10pcs/многу

DEN 403.20

затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,pls остави добар фидбек до нас ако се з

TP7660 SOP8 10pcs/многу
  • Обновено

TP7660 SOP8 10pcs/многу

225.60 DEN 215.00

*ние ќе брод предмети, како е можно поскоро откако ќе се прими плаќањето.ако не можете да најдете стоката

SM4154 QFN 1PCS
  • Обновено

SM4154 QFN 1PCS

243.84 DEN 232.00

* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност*Со цел да се обезбеди да до

MFRC500 01T RC500 СОП 1PCS
  • Обновено

MFRC500 01T RC500 СОП 1PCS

DEN 84.00

*ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање како

VIPER53 10pcs/многу
  • Обновено

VIPER53 10pcs/многу

326.40 DEN 310.00

*Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел,

KID65783AP DIP18 10pcs/многу
  • Обновено

KID65783AP DIP18 10pcs/многу

DEN 326.40

затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,pls остави добар фидбек до нас ако се з

MMPQ6700 СОП-16 10pcs/многу
  • Обновено

MMPQ6700 СОП-16 10pcs/многу

DEN 326.40

затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,pls остави добар фидбек до нас ако се з

LM2904M SOP8 LM2904 10pcs/многу
  • Обновено

LM2904M SOP8 LM2904 10pcs/многу

230.40 DEN 219.00

*ние ќе брод предмети, како е можно поскоро откако ќе се прими плаќањето.Оваа понискицена не се одрази на

PM8226 1PCS
  • Обновено

PM8226 1PCS

98.88 DEN 94.00

* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност*Со цел да се обезбеди да до

TSUMU58NWHJ-LF-1 TSUMU58NWHJ QFP 1PCS
  • Обновено

TSUMU58NWHJ-LF-1 TSUMU58NWHJ QFP 1PCS

DEN 181.92

*Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел,