Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик Внатрешни надворешни Задниот Браник Заштитник Sill Багажникот Упатуваа Плоча Трим Автомобил стајлинг за ford Kuga 2017

Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик Внатрешни надворешни Задниот Браник Заштитник Sill Багажникот Упатуваа

DEN 2722.00
-10 %
DEN 3024.00

Тековен


Предмети мора да се врати во 7 дена по приемот.
Превозот :
Ние ја испорача стоката до остатокот на светот.Во случај да добиете неисправни или погрешно објект,ние ќе бидеме среќни да ви даде замена. Пакетот ќе биде во 20 дена - 80 дена за да стигнат до вашата адреса. Понекогаш, се должи на голем број на пост обработка на пакетот, или царински преглед пакет, колет повремено ќе биде одложен.Купувачот мора да ги испрати назад оригиналниот објект(поштенски ќе бидат платени од страна на купувачот освен погрешен точка).
"ЕМС експрес" : обично 7 дена 9 дена ќе пристигнат на вашата адреса.
"Кина Пост Воздух Mail" или "Кина Пост Воздух Колет" : На времето на пристигнувањето на пакетот испорака земјата е различно, тоа не е исто. Во зависност од вашите потреби,Ние ќе го користиме "Кина Пост Воздух Mail" ,"Кина Пост Воздух Колет","e Packet" или "ЕМС експрес" за купувачот за испорака на стоката. Понекогаш, поради поштата се справува со пакети количина се зголемува, или царинска парцела, пакет, понекогаш е одложен, содржини може да биде во 9 дена по пристигнувањето на вашата адреса.
Повратни информации и Спорот :
Ние ќе ја напуштат повратни информации по приемот од cutomer.
Сите купувачи се согласија парцела пристигнување време, ако не се согласувате, ве молиме да не купи!
Плаќање :
Прифаќаме само за плаќање преку Aliexpress
Политика На Враќање :
Ние ќе бидат одговорни за било каква продаваат предмети. Понекогаш, поради поштата се справува со пакети количина се зголемува, или царинска парцела, пакет, понекогаш е одложен, содржини може да биде во рок од 15 дена по пристигнувањето на вашата адреса. Бидејќи поштата или обичаите, што предизвикува одлагање парцела парцела.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
LB
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
Декоративни заштита
Објектот Должина:
10inch
Автомобил модел:
ford Kuga 2017
Име На Модел:
ford Kuga 2017
Објектот Ширина:
10inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Дијаметар:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
1.5kg
Модел Година:
2017

Слични понуди