Креативни Ѕид Фото Рамка За Слика Модерен Минималистички Ѕид Фото Рамка Комбинација Дома Декорација Мебел Додатоци

Креативни Ѕид Фото Рамка За Слика Модерен Минималистички Ѕид Фото Рамка Комбинација Дома Декорација Мебел Додатоци

DEN 8495.04

ТековенОстанатите карактеристики

Стил:
Европа
со слика картичка:
Yes
Тип:
Фото Рамка
Материјал:
Смола

Слични понуди