24V 350W Brushless Центар Моторни Контролер Controlador за Електричен Скутер Велосипед

24V 350W Brushless Центар Моторни Контролер Controlador за Електричен Скутер Велосипед

DEN 1276.00
-5 %
DEN 1343.52

Тековен


l SERVISE ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
l Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок при увоз. Ако Trade Manager е исклучен линија , ве молиме оставете порака или да напишете e-mail на нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа . Ние ќе го задржи Trade Manager онлајн колку што е можно ., Улица, Град, Регион и Држава), во спротивно вашата парцела, најверојатно, ќе се врати!!! Ние не сме одговорни за Вашите ГРЕШКА!
Испорака :
l објектот ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по вашата исплата заврши. Ние ќе изјават тоа со пониска вредност. Ние обезбедуваме Fed Ex, EMS, DHL, UPS-от, ТНТ или друг метод за превозот.2 V Фаза агол : 120 степени Кочница ниво : низок или висок напон Заштита : 21 V Заштита одделение : IP55 Функција: Обратен Димензии : 10cm(L)x6. Тоа ќе ги 15-60 дена од Кина до вашиот крај(различни држави, на различни дена). Се надеваме дека може да се разбере.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
24V350W центар мотор
Бренд Име:
ЧИ ЈУАНИ
is_customized:
Yes
Тип:
Контролор
Брзина Регулатор / Гас Напон :
1-4.2 V(Гас )
Натпреварот Мотор:
24V350W Brushless Центар Мотор
Максимална струја:
26A+-1A
Фаза Агол:
120 степени
Работен напон:
24v
Заштита напон:
21v
кочница ниво:
ниско / високо ниво
моќност:
350W
Димензии:
10 cm(L) x 6.5 см(W) x 3.5 см(H)

Слични понуди