ZD Автомобил Стил Носи Торба Автомобили Налепници За Рено Megane 2 3 Duster ФОЛКСВАГЕН Touran Passat B6 Голф 7 T4 T5 Фиат Додатоци

ZD Автомобил Стил Носи Торба Автомобили Налепници За Рено Megane 2 3 Duster ФОЛКСВАГЕН Touran Passat B6 Голф

DEN 144.00
-20 %
DEN 180.00

Тековен


Со налепница лесно да се инсталира.
Инсталација Совети
Одберете фиксна локација, чиста, не може да има траги од масло и восок дамките, солза двострано лепило стока со полесни печено, Брзи, Точни објавено нагоре, не се движи, не може да се повторува на паста. По ставете нагоре, притиснете тешко за 1minutes.
Не ставајте работи во рок од 12 часа
Купи 2 парчиња имаат 5% попуст


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ZD
Материјал:
Пластични
Налепница Сместување:
Палење Уред,Штекер,Врата Се Справи,Suite За Полнење,Вратата Внатрешни Работи,Центарот За Конзола
Материјал Тип:
ABS + Најлон

Слични понуди