316L не ' Рѓосувачки Полирање Сребро&Golden Кул Мотоцикл Biker Jingle Bell Pendant

316L не ' Рѓосувачки Полирање Сребро&Golden Кул Мотоцикл Biker Jingle Bell Pendant

DEN 223.00
-5 %
DEN 234.24

Тековен

Ако со текот на 35 дена не ја добиете вашата објектот, ве молиме контактирајте со нас.
Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/DHL/Кина Пост воздух mail/Хонгконг Пост воздух mail. Ни даде можност да ги поправите грешките.
Повратни информации И Контакт ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Boyard
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
WR487
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Jingle Bell
Функција:
Спорт
Pendant Големина:
3cm * 2cm
Pendant Тежина:
18g

Слични понуди