Leonlion 2018 Класичен Дупка Очила За Сонце Мажите Коригира Визија Сонце Очила За Жени/Мажи Бренд Дизајнер Ретро Отворено Oculos De Sol

Leonlion 2018 Класичен Дупка Очила За Сонце Мажите Коригира Визија Сонце Очила За Жени/Мажи Бренд Дизајнер

DEN 144.00

ТековенОстанатите карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
завиткајте
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,UV400
Леќа Висина:
48mm
Бренд Име:
LeonLion
Број На Модел На:
Очила за сонце LS6818
Леќа Ширина:
68mm
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Леќи Материјал:
Акрилик
Рамка Материјал:
Пластични
погоден за лицето форма:
Тркалезно лице,Долго лицето,Плоштад лицето на,Овален облик на лице
Производ Сертификат:
CE,ФДУ,UV400
Леќа Материјал:
HD
Други Имиња:
Очила За Сонце,Eyewear,Наочари
очила за сонце стил:
класичен очила за сонце
Пакување:
Крпа Торба/Кутија/Влакна Текстил/Очила шрафцигер
Големина:
One size fit all face
Употреба Предмет:
Купување,Забава,Патувања,Т Шоу,Возење
Видлива Светлина:
99.9%
леќи во боја:
како Слика

Слични понуди