Santuzza Сребрени Прстени за Жените Шарени Транспарентност рачно изработени Глеѓ Лист Прстен 925 Sterling Silver Жена Партија Мода Накит

Santuzza Сребрени Прстени за Жените Шарени Транспарентност рачно изработени Глеѓ Лист Прстен 925 Sterling Silver

DEN 950.00
-49 %
DEN 1862.40

Тековен

Накит Информации [Метал Вид] 100% 925 Sterling Silver [Позлата Материјал] Сребро Позлатен [Главниот Камења] Круг Бела Кубни Циркони : 4pcs [Глеѓ Articraft] : рачно изработени [Мерење] 17.72 mm W [Производ Нето Тежина] : За 4.57 g
[Е Прилагодена] : Да
[Подарок] Сомот Торба
[Повод] Свадба, Ангажман, Годишнина , Забава , Подароци..
[Моден Бренд За Накит За Подарок За] Мамо , Најдобри Пријатели, Љубовници , Девојка , Сопруга,..
Ангажирање Прстен , Свадба Бенд , Дијамантски Накит , Цвет Прстен , Жените Прстени , Свадба Прстен , парична Казна Накит , Фунта Сребрен Накит , Камен , Дијамант , Господарот на Прстените , Женски Ѕвони , Ѕвони во Собата , Рубин Накит , Sapphire Накит , Виножито , Животно , Прстен Жените , Емајл , Прстен во Собата , Сина , Рубин Накит , Sterling Silver , скапоцен камен Сафир Прстен , Аметист , 925 Sterling Silver Прстени За Жените , се Зголеми Златен Прстен , Гроздобер Прстен , Кристално Прстен , Природен Камен Прстен , Свадба и , C rown Прстен , Жена Прстен


Останатите карактеристики

Прстен Големина:
5.5, 6.25, 7, 7.75, 8.5, 9.25
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
R308607ENA3SL925
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SANTUZZA
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Површината Ширина:
17.72 mm
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Прстен Главниот Камен:
Бела Кубни Циркони CZ Дијамант
Емајлот Боја:
Muti Боја
Прстен Е Прилагодена:
Yes
Прстен Повод:
Свадба, Ангажман, Годишнина, Забава, Подароци
подарок:
сомот торба
Стилот 1:
Цвет Глеѓ Прстен
Стил 2:
Лист Глеѓ Прстен
Стилот 3:
емајлот прстен

Слични понуди