Мотоцикл Црна Пластика Воздухот Цевка Дуктус Цевка За YAMAHA YZF-R1 YZFR1 YZF R1 2004-2006 04 05 06

Мотоцикл Црна Пластика Воздухот Цевка Дуктус Цевка За YAMAHA YZF-R1 YZFR1 YZF R1 2004-2006 04 05 06

DEN 3024.00
-10 %
DEN 3359.52

Тековен


Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.
Лесна инсталација
Висок Квалитет
Боја : Црна
Погодни За :
YZF-R1 2004-2006
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.


Останатите карактеристики

Име На Модел:
X12021249
Објектот Должина:
40cm
Објектот Ширина:
31cm
Објектот Висина:
25cm
Објектот Тежина:
0.9kg
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
JFGRACING
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи

Слични понуди