USB C Адаптер за да го USB 3.0 OTG Тип C Конвертор за Samsung Галакси A3 А5 О7 2017 A8 A8+ 2018 Телефон Податоци Sync Полнење

USB C Адаптер за да го USB 3.0 OTG Тип C Конвертор за Samsung Галакси A3 А5 О7 2017 A8 A8+ 2018 Телефон Податоци

DEN 97.00
-15 %
DEN 114.72

Тековен


Технички Детали : Целосна Алуминиумски дизајн, многу стабилна конструкција за сигурност . USB 3.0 со Голема Брзина на Податоци, Синхронизација, Полнење, Видео и Аудио Игра . Светлината и мали дизајн, може да ги користите двете адаптери веднаш до едни на други . Поврзете го вашиот стандарден USB порт додатоци (Печатач, Тастатура, Флеш возачот, итн.) за да го USB-C порта или Thunderbolt 3 (USB-C) порт уреди Пакет вклучуваат : 1x Тип C OTG Адаптерот


Останатите карактеристики

боја:
Црна, Злато, Сребро.
Приклучок Тип:
Универзална
Излезен Интерфејс:
Тип В
USB Порти:
1
Квалитетот сертификација:
CCC
Излез:
5V/1A
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Број На Модел На:
Тип В
Извор На Енергија:
A. C. Извор
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
YUERX

Слични понуди