LED,2012~2015 CX-5 дневна Светлина,CX-5 магла светлина,CX-5 светла;Почит,RX-7 И RX-8,Protege,MX-3,Miata,CX-4,CX5,CX 5,CX-5 светилка

LED,2012~2015 CX-5 дневна Светлина,CX-5 магла светлина,CX-5 светла;Почит,RX-7 И RX-8,Protege,MX-3,Miata,CX-4,CX5,CX

DEN 2280.00
-5 %
DEN 2400.00

Тековен


LED,2012~2015 CX-5 дневна Светлина,CX-5 магла светлина,CX-5 светла;Почит,RX-7 И RX-8,Protege,MX-3,Miata,CX-4,CX5,CX 5,CX-5 светилка
1.Model1 : 2012~2015 CX-5 ПРЕДВОДЕНА од Дневната светлина.
2 Model2 : 2012~2015 CX-5 ПРЕДВОДЕНА од Дневната светлина.
3.Model3 : 2012~2015 CX-5 Халоген светилка за магла
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера


Останатите карактеристики

Емитуваат Боја:
mazda cx 5
Температура На Боја:
2 парчиња по поставување
Wattage:
2012 to 2016year
Бренд Име:
Nobonn
Материјал Тип:
ABS и ал
Објектот Тежина:
1kg
CX-5-Година:
2015,2013,2016,2014
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Mazda Модел:
CX-5
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
Автомобил
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Ден Светлина
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch

Слични понуди