Miaoduo Vestido Де Noiva Нов Дизајн Бал Чипка Appliques Свадба Фустани 2018 V Деколте, Кристално Backless Секси Свадба Наметки

Miaoduo Vestido Де Noiva Нов Дизајн Бал Чипка Appliques Свадба Фустани 2018 V Деколте, Кристално Backless Секси

DEN 5981.00
-30 %
DEN 8544.00

Тековен


Добредојде
За Производот

За големината на табелата
За боја шема
За Превозот


Останатите карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W
Воз Должина:
кат должина
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Стил:
Капа Ракав
За Бремени Жени:
No
Декорација:
Копчето,Appliques,Чипка,Кристали,Бисери
Вграден Градник:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Силуета:
Бал
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Број На Модел На:
003569
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Воз:
Судот Воз
Бренд Име:
miaoduo
Деколте:
V Деколте
Слика Тип:
Референца Слики

Слични понуди