INSTANTARTS Мода Mens Висока Топ Платно Чевли Музика Белешки со Пијано Тастатура Печатени Класичен Vulcanize Чевли Човек Рамни Чевли

INSTANTARTS Мода Mens Висока Топ Платно Чевли Музика Белешки со Пијано Тастатура Печатени Класичен Vulcanize

DEN 1344.00
-30 %
DEN 1919.52

Тековен

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. 03 - Ако ја врати стоката,треба да се обрне враќање товар и ни даде патеката број. 04 - се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас. 02 - Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад.Ние ќе испрати нови една за вас. 02 - ве Молиме да заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 05-Додадете стоката во вашата шопинг кошничка,добие најдобрата цена во прв пат и да се купи во време. 03-За превозот,обично ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au. 04 - Додадете ни ја вашата омилена продавница листа,се повеќе се изненади и попуст. 05 - Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас.Ние ќе се реши во разумен начин. 04 - Ако примите недостатоци или погрешно стоки,ве молиме да ги фотографиите за стоки и контактирајте со нас. 05 - Ако има некои други проблеми,ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори спорови. 05 - За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.ве молиме во вид преовладува. 03 - Ние обезбедуваме Пад на Превозот и трговија на големо Servises, . 02 - Можете да ни испратите сликите или логото сакате,ние можат да направат дизајни за вас и да не го испрати до другите клиенти.


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Затворање Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
instantarts
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Број На Модел На:
AK
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
ЕВА
Шаблон Тип:
Печати
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
Платно
Горниот Материјал:
Платно
Објектот:
Адвокатско високо-топ платно чевли
Тип:
Адвокатско секојдневен чевли vulcanize
Големина:
Please according to our size chart
Функција:
Дише, удобно, стилски
Име:
човек со висок топ платно патики
боја:
Црна
Pls note1:
Може да се прилагоди било слики на чевли
Pls note2:
Добредојдовте пад на превозот и wholesales
Тип Име:
Музика Белешки алкохол платно патики чевли

Слични понуди