Multisize Акрилна Пластика Транспарентен Тетоважа Мастило Чаша Носителот Тетоважа Машина За Да Го Заклучите Држачот За Трајна Шминка Веѓа Усни Капи

Multisize Акрилна Пластика Транспарентен Тетоважа Мастило Чаша Носителот Тетоважа Машина За Да Го Заклучите

DEN 77.00
-40 %
DEN 129.12

Тековен


Акрилик Тетоважа Мастило Првенство Кристално Јасно Трајна Шминка Пигмент Чаши Капи Складирање Сад Во Рек Носителот Стојат
Карактеристики : Добар квалитет и издржливи. Материјал : Акрилна Боја : Проѕирна боја Употреба : се Држи тетоважа мастило првенство(мастило чаши, не се вклучени)
Пакетот вклучува :
Мастило Чаша Носителот x 1


Останатите карактеристики

боја:
Лак-форма, Круг, Елипса, Правоаголник
Тип:
Тетоважа accesories
Број На Модел На:
W2076
Материјал:
акрил и пластика
Бренд Име:
DWZ
Тетоважа мастило Чаша носителот Форма:
Правоаголник, Овал,Елипса,Лак-форма
Тип:
трајна шминка Пракса на Кожата
користат за:
Прстен пигмент првенство
Шема:
Тетоважа & Телото Уметност
одговараат за:
трајна шминка веѓите
Модел:
шминка додатоци
Одговараат на:
трајна шминка алатки
боја:
Транспарентна
Име:
тетоважа мастило чаша носителот
Име 1:
тетоважа машина носителот

Слични понуди