Бесплатен Превозот Нови Гроздобер Бел Мермер Круг Природен Камен Змија Синџир Pendant Ѓердан

Бесплатен Превозот Нови Гроздобер Бел Мермер Круг Природен Камен Змија Синџир Pendant Ѓердан

DEN 143.52

Тековен


За Испорака
Со цел да се подобри шопинг искуство, ние ги користиме за подобрување на пратката во повеќето земји. На испорача време е за околу 6-14 работни дена. Испорака таксата треба да се плати е само собрани како на веб страната.Ако треба да брод предмети преку посебни превозот, се чувствуваат слободни да контакт.
Имате било какви прашања? Контактирајте го сопственикот на продавницата
Ве молиме оставете го вашиот телефонски број или мобилен телефон на бројот за нас откако ќе нареди.
Тоа ќе бидат потребни во изразат лист .


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
268
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
kawela
Pendant Големина:
2
Функција:
Моден
Компатибилност:
Убавина

Слични понуди