Карго Панталони Голема Големина Зима Машки Панталони Секојдневен Тексас Комбинезони Pantalon Работа Панталони Мажите 2018 A5269

Карго Панталони Голема Големина Зима Машки Панталони Секојдневен Тексас Комбинезони Pantalon Работа Панталони

DEN 1264.00
-6 %
DEN 1344.96

Тековен


ГОЛЕМИНА INFORMAITON
ГОЛЕМИНА(CM) Должина Половината Колковите 28 102.0 69.0 88.6 29 103.0 72.0 91.2 30 104.0 74.1 94.0 31 105.0 77.0 97.0 32 106.0 79.6 100.0 33 107.0 82.0 102.6 34 108.0 84.6 105.4 36 109.0 90.0 110.6 38 110.0 95.6 115.6 40 111.0 101.0 120.8 42 112.0 106.0 126.0 44 113.0 111.4 130.8 46 114.0 116.0 135.6
1.Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина, не го одберете директно во зависност од вашите навики, ве Молиме договор со нас, ако не знаат која големина треба да се избере.
2. Големината може да има 2~3cm грешки поради прирачник за мерење. (Единица : CM)


Останатите карактеристики

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Бренд Име:
Mairuker
Должина:
Full Length
Фармерки Стил:
Карго Панталони
Ткаенина Тип:
Обложени
Измијте:
No
Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
Карго Панталони
Одговара Тип:
Лабава
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
објектот stype :
мажите панталони
Материјал:
памук полиестер тексас
Материјал Тип:
Broadcloth
панталони plackets :
Патентите
боја:
Црна Каки
Панталони тип:
директно панталони
Декорација:
џебовите патентите
Дебели:
Редовни
Панталони должина:
Целосна Должина
верзија:
Лабава

Слични понуди