Cong Shao 100PCS 8*25мм AB Шарени flatback Коњ Око камења и кристали Акрилик Кристал шиење 2 Дупка костим Копчето CS634

Cong Shao 100PCS 8*25мм AB Шарени flatback Коњ Око камења и кристали Акрилик Кристал шиење 2 Дупка костим Копчето

DEN 318.00
-10 %
DEN 352.80

Тековен


100% Сосема Нов
Проектот Материјал : Акрилик кристал
Проектот Големина : 8*25mm
Usuage : За накит одлуки фустан одлуки,облека ,чевли,кеси,вечер фустан,Носии,Шапка, мобилен телефон школка,DIY Додаток .
Различни компјутер,телефон,различни временски масовно производство може да доведе боја на малку поинаков премногу. Генерално ,ние испраќаат преку кина пост воздухот, времето за испорака е околу 20-60 дена (Аргентина,Чиле и Бразил потрае околу 60-90 дена Ако сте итно да се добие стоката, можете да изберете express (DHL, UPS-от, ТНТ,FEDEX, 5-10 дена), EMS 7-15 дена
Поддршка Кредитна картичка,Paypal,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union Трансфер.
Ако задоволни со предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.


Останатите карактеристики

Големина:
8x25mm
Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
acryl
Бренд Име:
CongShao
Број На Модел На:
CS634
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
Marquise Форма
Големина:
8*25mm

Слични понуди